Az idén is megrendezésre került a községi földrajz verseny 2013.03.24-én a szabadkai Ivan Milutinovic Általános Iskolában.

Mint az előző évek során is sikeresen részt vettünk a versenyen, a hajdújárási 8. osztályból Szebenyi Gábor képviselte az iskolát .

Gábor a községi versenyen az összesített II. helyet érte el - 84 pont, a magyar anyanyelvű tanulók közül az első a községben, a körzeti versenyre  szerzett részvételi jogot ezáltal.

A körzeti versenyt április.13-án rendezték meg Bácsfeketehegyen, ahol a körzet legjobb földrajzosai mérték össze tudásukat. A nyolcadik osztályos kategóriában ismét remekelt Szebenyi Gábor, 85 pontot ért el,ami itt az I. helyezést jelenti, pontok szerint az összesítésben pedig III. helyezést érte el.

A földrajz verseny az egyik legösszetettebb a versenyek között,hiszen mind a négy év tanult anyaga szerepel a versenykiirásban, ezért

Gábornak szívből gratulálunk kimagasló eredményéért, és  sok sikert a továbbiakban !

fg