Az idén is megrendezésre került a községi földrajz verseny 2014.03.23-án a szabadkai Ivan Milutinovic Általános Iskolában. Mint az előző évek során is  részt vettünk a versenyen

Résztvevők: Nagy György János, Bellér Roland, Bak Ferenc VIII.osztály, Kasza Lehel, Kasza Ábel, Erdélyi Violetta VII.osztály.Reménnyel telve érkeztünk meg az Ivan Milutinović Általános Iskolába. A tanárunkkal megkerestük a termeket, ahol majd írni fogjuk a tesztet. Majd lementünk az ebédlőbe, ahol gyülekezni fogunk a teszt kitöltése után. Várakoztunk, hogy a felügyelő tanárok szólitsanak bennünket. Az időt azzal ütötük el, hogy beszélgettünl. A tanárunk Csorba Ottó mégegyszer elmondta a tudnivalókat és a tanácsokat: ne essünk pánikba,figyelmesen elolvasni, gondolkozunk rajta, ne adjuk be rögtön, valamint, hogy semmit ne hagyjunk üresen. Majd következett a neheze maga a teszt, 90 perc állt rendelkezésünkre, hogy válaszokat adjunk a kérdésekre.

Eredmények:

VIII.osztály

$1-          Nagy György János 74   III. HELYEZÉS

$1-          Bellér Roland 64

$1-          Bak Fererenc 58

VII.osztály

$1-          Erdélyi Violetta 67

$1-          Kasza Lehel 54

$1-          Kasza Ábel 63

A földrajz verseny az egyik legösszetettebb ,hiszen mind a négy ( három ) év tanult anyaga szerepel a versenykiirásban, ezért a  tanúloknak  szívből gratulálunk  eredményeikért és  sok sikert a továbbiakban !