Lassan hagyománnyá vállik, hogy ilyenkor, december végén, néhány gondolatot megosszak a kedves honlap olvasókkal! Az év legszebb napjai közeledneknek: a karácsony, az újév! Mindannyian ezeket szeretjük a legjobban! Az iskolában is lelkesen készülünk, díszítjük, ünneplőbe „öltöztetjük” a környezetünket, mézeskalács illata járja át a levegőt. A Luca-nap, az Ádvent a faluban, a Művelődési Egyesületek és az iskolások karácsonyi műsorai, mind-mind a várakozás hangulatát hozzák el nekünk. Pénteken az ásotthalmi általános iskolásoknál vendégeskedtünk. Együtt vettünk részt testvértelepülésünk karácsonyi kézműves foglalkozásán, majd együtt gyújtottuk meg a harmadik gyertyát a falu főterén kiállított hatalmas ádventi koszorún. Igazán meghitt pillanatok voltak ezek! Hétfőn, rangos anyaországi vendégeket fogadtunk. Répás Zsuzsanna , nemzetpolitikáért felelős helyettes államtitkár asszony érkezett hozzánk egy „csodasarokkal”, amelyet az elsős tanulók nyertek. Karácsonyi boldogság járta át a szívünket, látva a gyerekek örömét a sok szép könyv, játék kicsomagolásakor.Köszönet Kozma Szilvia tanítónéninek ,a szülőknek a segítségért és a lelkesedésért! Az elmúlt napok eseményei a szeretet, az együvétartozás, az ajándékozás örömét hozták nekünk. Kívánom, hogy ez az öröm egész évben járja át szívünket, adjon erőt a nehéz napokon is. Már csak pár nap választ el bennünket az ünneptől, a pihenéstől. Akik becsületesen dolgoztak, azokra bizony ráfér a szünidő, legyen pedagógus vagy diák! Mindenkinek tartalmas téli szünidőt, ÁLDOTT KARÁCSONYT, BÉKÉS, BOLDOG ÚJESZTENDŐT KÍVÁNOK:

Szűcs Anna

igazgatónő