A hétvégén Tavankúton lezajlott a Községi műszaki és informatikai verseny, amelyen hat tanulónk vett részt: Dobó Márk, Szabó Roland, Vanger Edvin, Gazdag Attila, Engi Szebasztián és Nagy György Anikó. A nyolc versenykategóriából Márk az autó modellezésen, Roland és Attila a gépészeti konstrukcióknál, Szebasztián, Anikó és Edvin pedig a hajó modellezésben versengtek. A tanulóink közül Anikó érte el a legtöbb pontszámot a saját versenykategóriájában (59-et), amivel a második helyet érte el. Roland a harmadik helyet hozta haza a kategóriájában 62 ponttal. Szebasztián 47 pontot, Edvin 52-t, Attila 54-et, és Márk 37 pontot értek el. Sajnos Márknak nem indult el a kocsija, pedig az utolsó percekig küzdött érte (legközelebb biztosan sikerülni fog). Tanulóink ötleteket gyűjtöttek a többi versenyzőtől, és már tervezgetik, hogy jövőre milyen versenykategóriában vegyenek részt. A megmérettetés tanulságos és élményekben gazdag volt mindanyiunk számára.