Hagyományos farsangi felvonulással, játékokkal és farsangi mulatsággal búcsúztattuk a telet! A rövidített órákat követően jelmezt öltött tanár, diák és kezdődhetett a szórakozás! Az utcai felvonulást a kecebaba égetése követte, majd a jelmezek bemutatkozása következett. Az idén is a tanulók szavazatai alapján hírdettük ki a legnépszerűbb jelemezt! Az idén a királyhalmi hatodikosok és Hrivnák Dusán hetedikes tanuló nyert értékes ajándékot! Nem maradhatott el a népszerű tombola! Köszönjük a környékbeli vállalkozóknak a sok szép ajándékot, igazán örömet okoztak a farsangoló sokaságnak! Az alsósok is kitettek magukért, rendkívül ötletes jelmezek születtek, külön köszönet a szülőknek a segítségért! Hagyományosan farsangi fánkkal fejeztük rendezvényünket! Az iskolában párhuzamosan zajló községi sakkverseny résztvevői is megkóstolhatták Fodor Erzsi néni isteni lekváros fánkját! Neki is nagyon köszönjük a közreműködést! Reméljük jövőre is legalább ilyen jól sikerül a tél elűzése!

Kicsik

Nagyok