A Vajdasági Baráti Egyesület szervezésében, iskolánk kis csapata,  Mikulás esten vett részt! A jótékonysági rendezvény bevételét, a temerini iskolának, a Lurkóházaknak és iskolánknak ajánlották fel a Vajdaságból elszármazott szervezők. A műsor sztárvendége Rúzsa Magdi volt, de felléptek neves zenészek, színészek is. A hajdújárási ötödikeseket ( Mikovity Csenge Tóth Noémi, Nagy Farkas Erik) Schell Klára tanárnő készítette fel! A vidám, humoros jelenet nagy sikert aratott a vendégek körében! Terveink szerint, iskoláink bejárai ajtóit fogjuk kicserélni a rendezvény bevételéből! Nagyon élveztük a tartalmas műsort, szép napot töltöttünk Budapesten!

Külön köszönet Simon Vilmosnak a meghívásért, Kiss Kornél tanárúrnak pedig, hogy vállalta a sofőr és kísérő szerepét!

KÉPEK