Ásotthalom

Iskolánk hetedikesei és az ásotthalmi iskola diákjai közösen vettek részt azon a megemlékezésen, amelyet Ásotthalom polgármestere kezdeményezett! Az eseményre, a leendő délvidéki emlékparkban került sor, ahol közös műsorral emlékeztünk a történelmünk e gyászos eseményére!

Szeged

Az újszegedi Vörösmarty Mihály Á.I. meghívására vettünk részt a nemzeti együvétartozás napi műsoron. Az Agóra rendezvényház ad otthont az eseménynek, ahol az újszegedi diákok mellett, mi tanulóink is felléptek, verssel, néptánccal.

Királyhalom

A királyhalmi templomkert ad otthon a vajdasági központi megemlékezésnek! Az összetartozást jelképező almafa már szépen terebélyesedik, a cserkészek viselik gondját. A  Művelődési Egyesület és iskolánk diákjai, a szentmisét követően alkalmi műsorral léptek fel.

A képeket megtekinthetik a gombra kattintva . KÉPEK