Palics -Sakktivity

Iskolánk királyhalmi tanulói 2019. október 12-én az ötödik Sakktivity elnevezésű játékos vetélkedőn mérettették meg magukat Palicson. Birkás Dorina, Katona Vivien, Bíró Dávid, Kozma Ákos, Erdélyi Nimród, Takács Martin és Vanger Ákos a Szalai Patrícia által vezetett sárga színű csapatban játszottak, és a 4. helyezést érték el.

Az egyedülálló rendezvényt Rózsa Zsombor álmodta meg, ahol a gyerekek érdekes, sakkal kapcsolatos játékokban vehettek részt. Mindez a Világsakkfesztivál program részeként valósult meg, melynek megálmodója Polgár Judit.

Az esemény színvonalát neves emberek aktív jelenléte emelte. Többek között Kocsis Tibor, Lajkó Félix, Mezei Zoltán is részt vettek a játékban. Valamint két előbbi koncertet is adott. Csapatunknak nagy segítségére volt iskolánk egykori tanulója Nagygyörgy Kristóf tanár úr.

Az izgalmas délelőtt folyamán tombolahúzás is volt. Az esemény pedig tortázással zárult.

Vidáman, feltöltődve tértünk haza. Megtisztelő, hogy részt vehettünk ezen a vetélkedőn.

A Sakktivity-n készült képek ,egtekinthetők itt .

A zombori krosszfutáson készült képek megtekinhetők itt .

 A Psk Spartak hegymäszó klubb szervezêsêben iskolánk tanulói egy kellemes de fárasztó 13 km-es gyalogtùràn vettek részt.

A Hajdújárás-Tőzeg gyalogtúra képeit megnézheti itt .

 

Az ásotthalmi kerékpáros és gombásztúra képei megtakinthetők itt .