Idén iskolánk négy tanulója vett részt a december 3-án megrendezett zenati Bólyai Tehetséggondozó Gimnázium keretein belül megszerevezett 14. Fekete Mihály emlékverseny döntőjén.

Erdélyi Nimród (5.osztály), Nagy Albert (6.osztály), Somogyi Ákos (6.osztály), Nagygyörgy Zsóka (6.osztályos) tanulók kaptak meghívást a dontőre a két levelező fordulón elért pontszámok alapján. Három tanuló kimagasló helyezést kapott, képviselhetik iskolánkat a IV. Nemzetközi Magyar Matematikaversenyen.

Erdélyi Nimród az ötödik osztályos tanulók csoportjában 2. helyezett lett, Somogyi Ákos és Nagy Albert a hatodik osztályos tanulók körében 3.helyezést értek el, kitüntetésben részesült Nagygyörgy Zsóka aki negyedik helyezett lett.

Díjkiosztásra a zentai Városháza Dísztermében került sor.