Iskolánk tanulói tartalmas, sokszínű kiránduláson vettek részt. A hajnali induláskor még nem tudtuk mennyi sok szép élmény vár bennünket. Ezek közül is talán a legnagyobb, a parlament megtekintése. Sokan a felnőttek közül is most látták először ezt a csodás építményt. A következő csoda a Néprajzi Múzem volt. Nemcsak megtekinthettük a kiállításokat, hanem foglalkozásokkal is növelték az itt szerzett élményt. A délelőtti eseményeket szabadtéri programok követték, mint a Hősök tere és a budai barangolás. Késő délutánra már mindenki alaposan elfáradt, pedig még ekkor következett a kisállat kedvelők paradicsoma, vagyis a Tropikárium. Hazafelé már senkit sem kellett ringatni, hiszen ez a nap nem csak tartalmas, felejthetetlen, de igencsak kimerítő is volt! Köszönjük a szervezőknek, különösen Rövid Jenő tanárúrnak, aki komoly előkészületeket tett, hogy ennek a kirándulásnak az emléke maradandó legyen!