Közelednek az ünnepek, lassan végetér a félév, becsukjuk az iskolakaput ! Az év legszebb napjai következnek: a karácsony, az újév! Mindannyian ezeket szeretjük a legjobban! Nemcsak a környezetünket igyekszünk „ünneplőbe öltöztetni”, hanem a szívünket, lelkünket is megtöltjük szeretettel, békességgel! Nagyon meghatott a minap, a Duna televízió jótékonysági akciója, mely Böjte Csaba testvér szegény, árva gyerekeinek gyüjtött adományokat, hatalmas sikerrel. Az anyaországi, a világon szétszóródott nemzettársaink összefogtak az elhagyatott lurkók érdkében! Milyen jó is lenne, ha nem csak karácsony előtt lennénk jók, adományozók, hanem egész évben! Figyeljünk oda egymásra, segítsük a szerencsétleneket, betegeket, időseket, rászorulókat! Legyünk jók, szeretetreméltóak egész évben, hiszen, ahogyan az előbb említett akció kulcsszavai is mondják, JÓNAK LENNI JÓ.....!

LEGYÜNK JÓK, KIEGYENSÚLYOZOTTAK, EGÉSZSÉGESEK AZ ÚJ ESZTENDŐBEN!

MINDEN KEDVES DIÁKUNKNAK, MUNKATÁRSUNKNAK, SZÜLŐNKNEK ÉS SEGÍTŐNKNEK, ÁLDÁSOS KARÁCSONYT ÉS BOLDOG ÚJÉVET KÍVÁNUNK!