December 6-án, hagyományosan, megérkeztek iskolánkba a futó Mikulások! Mindenki izgatottan várta a jellegzetes csengőszót. Miután cukorkát, édességet osztogattak a diákoknak, tanároknak, együtt futhattunk a Mikulásokkal a faluban. Sokan ki is használták a lehetőséget egy kis testmozgásra, na meg egy kis „lógásra”! Köszönjük Mikulások, várunk benneteket jövőre is! Iskolánk diákjai, tanárai már javában készülnek az ünnepekre, díszítgetjük, szépítgetjük termeinket. Hittan tanárnőnk segítségével közös ádventi naptárt készítettünk, a várakozás napjaira egy-egy feladattal! A szülők és az osztályfőnökök segítenek ajándékokat, dísztárgyakat összeállítani az ádventi vásárra ! A bevétel az osztályok hasznosíthatják a számukra legfontosabb célokra!