2012 szeptember 28-30 között ünnepeljük Hajdújáráson a hagyományos szüreti napokat!

Iskolánk tanulói és tanárai is aktívan részt vesznek ennek a nagyszabású és méltán híres rendezvénynek a lebonyolításában. Számos aktivitással színesítjük a programot, de kivesszük részünket a munkálatokból is!

PÉNTEK:

16,00 – Alsós és felsős tanulóink osztályfőnökeik irányításával résztvesznek az ünnepi megnyitón, a műsort diákjaink biztosítják!

SZOMBAT

9,00 – Alsós tanulóink szüreti játékokon mozgatják meg tagjaikat!

9,00 – Az ötödik és hatodikosok környezetvédelmi tudásukat bővítik!

9,00 – A hetedikesek és nyolcadikosok fociturnén versengnek egymással!

9,00 – Iskolánkban a rajzszakkör és a hozzájuk csatlakozó felnőttek dolgoznak, bizonyára eredményesen!

VASÁRNAP

13,00-tól – fogadjuk a művelődési egyesületeket az iskolában

15,00 a Művelődési Egyesületek színeiben diákjaink is fellépnek az ünnepi műsoron

A SZÜRETI NAPOK RENDEZVÉNYEIN VALÓ RÉSZVÉTEL ÉVI PROGRAMUNK SZERVES RÉSZE, ÍGY A MEGJELENÉS MINDENKI SZÁMÁRA KÖTELEZŐ!