Tisztelt Olvasóink!

A rendkívüli téli szünetet követően, végre elkezdődött az iskola! Talán már a gyerekek is gondba estek, hogyan is fogjuk bepótolni, a majd két hetes kimaradást. Amit biztosan tudunk, hogy a tanév hosszabb lesz egy héttel, vagyis nem június 14-én, hanem június 22-én fejeződik a tanítás. A megmaradt két nap pótlásáról, várjuk a minisztérium határozatát. Nemcsak a tanulástól fosztott meg bennünket a zord időjárás, hanem a  hagyományos farsangi felvonulás és a maszkabál is elmaradt. Nagyböjtben mégsem illik ilyen jellegű rendezvényt szerveznünk. Reméljük jövőre bepótolhatjuk!

Megváltoztak a községi versenyek időpontjai is, a már említett okok miatt! Remélem, hogy a versenyekre készülők tartalmasan töltötték a kényszerszünetet! DOBÓ MÁRK, nyolcadikos tanulónk biztosan, hiszen nagyon szép eredmény ért el a "Zrinyi Ilona" nemzetközi matematika versenyen, készül a községi megmérettetésre és a" Curie" nemzetközi levelezőverseny döntőjére is. A műszaki terem is benépesült, a zord időjárás ellenére,  készülnek a repülő-  és hajómodellek, tökéletesítik tudásukat a hamarosan sorra kerülő községi versenyre!  Mindannyiuknak sok sikert kívánok, tanulóinknak pedig zökkenőmentes "visszaszokást" az iskolai mindennapokhoz!