Hajdújárás

Idén a gyerekhét nagyon érdekesen telt. A diákparlament tagjai különböző programokat szerveztek, szerdára, csütörtökre, és péntekre.

Szerdán a hajdújárási felső tagozat, és a királyhalmi hatodik osztály ellátogatott Szabadkára. Ahol megtekinthettük a múzeumi kiállítást. Utánna a az ötödik és a hatodik osztály, könyvtárlátogatóba ment. Addig a hetedik és a nyolcadik osztály szabadidőt kapott egy kis városnézésre. Kis idő múlva a többiek is csatlakoztak hozzájuk. Aztán moziba mentünk ahol a Szőke kólát néztük. A busz három óra körül jött értünk.

Másnap röviditett órákkal dolgoztunk. Négy óránk volt megtartva és kezdődött a sütkérezés. Minden osztály a saját osztályfőnökével a lefoglalt területen sütkérezett. Mikor mindenki evett csoport játék kezdődött amit a diákparlament tagjai szerveztek. A játékok között volt: métázás és számháború. Mindenki nagyon jól érezte magát. és nagyon vártuk már a pénteki napot.
Pénteken a szokásos tanár diák csere volt. A diákparlament megválasztotta az igazgatót, a pedagógus nénit és a többi munkást. Mindenki szorgalmasan végezte a munkáját. A pénteki napot fociturnéval fejeztük.

A következő héten rendesen folyt a tanitás a diákok bánatára.! :)

Írta:Barna Debóra és Bukvity Evelin :)

Királyhalom

Szerdán rövidített órákkal, háromnegyed nyolcas kezdéssel jöttünk iskolába. Az órák fél tizenegyig tartottak, utána Szabadkára mentünk Salvador Dali kiállításra és egy múzeumba majd szabad korzózás következett. Fél kettőkor indult a busz vissza és mindenki mehetett haza.

Csütörtökön szintén fél tizenegyig volt a tanítás, utána minden osztály ment sütkérezni az osztályfőnökükkel.

Az ötödik osztály: a piactéren. Pécs Blanka tanárnővel .

A hatodik osztály: az iskola udvarában. Kis Csontos Anita tanárnővel.

A hetedik osztály: szintén az iskola udvarban. Arnold Róbert tanárúrral.

A nyolcadik osztály: egy kis erdőben. Sagmeister Laura tanárnővel.

Pénteken tanár-diák csere program volt. Diák volt a takaritó, mester, igazgató, pedagógus, titkár, könytáros.
5óra volt megtartva ezen a napon minden osztályban. A tanárok az informatika teremben töltötték szüneteiket ugyanis a tanáriba csakis diákok voltak.
Fontosabb állásokat idén is hetedikesek és nyolcadikos töltötték be.
Igazgató: Vanger Edvin 8.osztály
Titkár: Berényi Bence 8.osztály
Pedagógus: Nagy György Adrienn 8.osztály
Könyvtáros: Balázs Piri Natália 8.osztály
Takarítók: Kozma Valentin és Ördög Filip 8.-7.osztály
Mesterek: Erdélyi István és Márki Nándor 7.osztály
Diákoknak ez a kedvenc napjuk amikor bele élhetik magukat a munkába és jó lenne ha többször lenne ilyen.
Irta:Balázs Piri Natália és Nagy György Adrienn

A diáknapi képeket nézzétek meg, vagy töltsétek le innen.