Nagy élvezettel és lendülettel szerveztük az idén is a FARSANGOT! Az előző évek tapasztalatain okulva igyekeztünk új tartalommal gazdagítani ezt a kedves rendezvényt. A visszajelzésekből itélve nagy volt elégedettség . Volt jelmezverseny, buli, hagyományápolás, fánkkóstolás, minden ami csak belefér a farsangi szokásokba.

Február 25-én, szombaton folytatódott a szórakozás, a hagyományos farsangi bállal. Ezt, a nagyon nívós mulatságot, immár nyolcadik esztendeje szervezzük a királyhalmi iskola tornatermében. Lelkes szülők egy csoportjának köszönhetően, jótékonysági célokra fordíthatjuk a bevételt. Segítettük már a Művelődési Egyesületeket, az óvodát, a Helyi Közösséget, az egyházat, a Lurkó-házat, a helyi cserkészegyesületet. Az idei bevételt  iskolánk ablakainak a cseréjére fogjuk fordítani. Köszönjük a szervezőknek, a támogatóknak és mindazoknak akik eljöttek, táncoltak, mulattak, ezzel ugyanis a közösség gyarapodását is szolgálták.