Örömmel értesítem tisztelt olvasóinkat, hogy az iskolai versenyeken három diákunk eljutott a legmagasabb, köztársasági szintig:

-          Somogyi Ákos, hetedikes, hajdújárási diákunk modellezés kategóriában részt vett a verseci köztársaságiszintű megmérettetésen! Gratulálunk neki és felkészítő tanárának, Arnold Róbertnek!

-          Nagy Albert, szintén hetedikes tanulónk a köztársasági sakk versenyen képviselte iskolánkat! Büszkék vagyunk rájuk!

-          Dobó Dorka, királyhalmi hetedikes diákunknak a hétvégén szurkolhatunk a köztársasági magyar nyelvi- és nyelvhelyességi versenyen! Sok sikert Dorka!

Tanulóink nagyon eredményesen szerepeltek az ÁMV-én, (általános iskolák művészeti vetélkedőjén) melyet nemrégiben tartottak meg Szabadkán!

-          Birkás Norbert – képzőművészet kategóriában III. helyezést ért el

-          Birkás Dorina – képzőművészet kategóriában I. helyezést ért el

-          Boja Boglárka – képzőművészet kategóriában I. helyezést ért el

-          Tóth Noémi – szólóének kategóriában II. helyezést ért el

-          Mikovity Csenge – fogalmazás kategóriában II. helyezést ért el

Szívből gratulálunk a felkészítő tanároknak, résztvevőknek! Büszkék vagyunk rátok!