Az idei Általános Művészeti Versenyen a szólóének kategóriában iskolánkat Tóth Noémi 6. osztályos tanulónk Hajdújárásról és Karácsonyi Laura királyhalmi 6. osztályos tanulónk képviselte iskolánkat. Noémi a saját Boldogság dalát vitte el a versenyre, míg Laura Ocho Macho – Jó nekem című dalát készítette el. Mindkettőjüket Haskó Klaudia 6. osztályos hajdújárási tanuló kísérte gitáron. Mindkét tanulónk nagyon szépen előadták dalukat, ahogy begyakorolták. Az 5.-6. osztályos korcsoportban nagyon sok ügyes gyermek megméretette magát. Legtöbb tanuló népzenét adott elő, de halhattunk Jazzt, musical dalokat és pop számokat. A zsűrinek nagyon nehéz dolga volt. Tóth Noémi a második díjat kapta, ugyanúgy mint tavaly. Utánna a 3 tagú zsűritől lehetett tanácsot, véleményt kapni a produkcióról. Nemcsak énekeseinket dícsérték meg, hanem a gitárosunkat is. A verseny végén a tanulóink még nagyobb elszántsággal elhatározták, hogy jövőre még jobban felkészülnek. Akik kíváncsiak megtekinthetik mindkét tanulónk produkciójának videóját.

Tekintsék meg a felvételeket Videók