Október 13-án ünnepélyes keretek között átadtuk rendeltetésüknek az Iskolakerteket Noszán. Nagyon büszkék vagyunk arra, hogy meg tudtuk valósítani ezt a projektet. Természetesen támogatás nélkül nem sikerült volna. Sokat segítettek a szülök, a noszaiak, a környékbeliek, a pedagógusok családtagjai, kollégák, az iskola vezetősége is az első pillanattól kezdve kiállt a terv mellett. Ezúton szeretnénk köszönetet mondani mindenkinek. Az ünnepség keretében meghallgattunk egy verset Kiss Kitty előadásában, majd megtekintettünk egy videót az előkészítő folyamatról, ezután Vojnák Daniella kertész mesélt a növényekről, és jelölő táblák is készültek. A gyerekek érdeklődéssel figyeltek és munkálkodtak. Kötetlen beszélgetéssel zártuk a napot, melyen diákjaink és szüleik is megjelentek. Feltöltődtünk, és alig várjuk, hogy újra kertészkedjünk.