A Vajdasági Tehetségsegítő Tanács negyedik éve ír ki pályázatot, tehetséges tanulók és mentoraik részére. Az idei esztendőben iskolánkat nagy megtiszteltetés érte. Tanuóink közül, a hajdújárási  Szalai Klaudia VII. osztályos diákunk vehette át a szabadkai Városháza dísztermében a rangos elismerést! Mivel Klaudia számtalan hazai és nemzetközi rajzverseny nyertese, a zsűri képzőművészet kategóriában jutalmazta tehetségét, szorgalmát, kitartását! A tehetségek szolgálatáért  életmű díjban részesült Szalai Eszter, nyugdíjas tanítónő, aki a pihenés óráit áldozza föl és foglalkozik a tehetséges tanulókkal.  A rajzszakkör csapata egyre bővül, ezzel együtt a díjazott tanulók száma is!  Hazai és anyaországi pályázatok sokaságán nyertek, és vitték iskolánk és a falu jóhírét!
Szívből gratulálunk mindkettő díjazottunknak!