Felejthetetlen, élményekben gazdag kiránduláson vettünk részt  az elmúlt napokban! Egerben és Szilvásváradon jártunk! Közösen emlékeztünk meg az egri Szent Imre Katolikus Általános Iskola diákjaival, az 1956-os forradalomról és szabadságharcról.
A műsort követően megtekintettük az egri várat, majd magát a várost. Pénteki úticélunk Szilvásvárad, a Szalajka völgye. A gyönyörű táj, a természetvédelmi terület, a kalandpark, a bobpálya földi paradicsom volt számunkra.
Köszönjük az egri  iskola tanárainak, igazgatójának a szíves vendéglátást és a gondoskodást! Életre szóló élményekkel tértünk haza, erről a képek is tanúskodnak!
Köszönet továbbá Rövid Jenő és Cikó József tanáruraknak a szervezést és a kivitelezést!
A  gyerekek rendkívül jól viselkedtek, én jómagam is , de a szülők is büszkék lehetnek rájuk!

A képre kattintva megtekinthetik a kiránduláson készült fotókat!
eger1