2009. október 16-án labdarugó versenyen voltunk Szabadkán. Nyolcan vettünk részt ezen a megmérettetésen az iskolánkból: Galai Bianka, Balázs Piri Natália, Teleki Abigél, Nagy György Anikó, Balog Emma, Balog Edina, Ördög Dorottya és Csécsei Csilla. A bajnokságon öt csapat vett részt. A Đuro Salai iskolát 6:1-re győztük le, Anikó 2, Abigél 2, Bianka 1, és Dóri 1 góljával. Végül az első helyen végeztünk. Nagyon örült mindenki, mert még senkinek nem sikerült az iskolából elérni ilyen jó helyezést. A tornatanárúr is büszke volt ránk. Mivel mi voltunk a legjobbak, kaptunk Nestea-t. Mikor a hajdújárási iskolához értünk, csoportképet készítettünk. Az iskolánkban akkor volt csöngetés amikor megérkeztünk ezeket a kérdéseket kaptuk: Na hanyadikok letettek??? Mondtuk hogy elsők lettünk de senki se akrta elhinni...