Sulink ismét megszervezi a vakáció végi iskolakerülő tábort. Újdonságként éjszakai sátorozás is lesz! A tábor három napos. Két éjszakai alvás sátorban - felügyelő tanárok mellett.

A tábor aug. 24-én kezdődik – táborverés után, első nap a természeté – földrajz, biológia, torna, kémia, matek - túrázás, játékok, vetélkedők, sportok, este rostélyozás, tábortűz, zene és takarodó.

Második nap, 25-én, társadalmi nap - magyar, német, angol, történelmi - témájú foglalkozások, mint pl. szerepcsere, játékos vetélkedők és még sok más meglepetés.

A harmadik nap, 26-a, a müvészeteké – rajz, kézművesség, és a zene világa, sok tánccal.

Várunk benneteket! Jelentkezni lehet aug. 9-től 21-ig az iskolában, vagy a 758-030 telefonon.

Részvételi díj, napi 600 din., fizetni a suliban. Sátort és a felszerelést hozni kell! Az étkezés és a tisztálkodási feltételek biztosítottak!