Tisztelt Szülők, kedves Gyerekek!

Iskolakezdéssel kapcsolatos tudnivalókat szeretnék Önökkel, Veletek megosztani!

A 2020-21-es iskolaév, szeptember 1-én, kedden veszi kezdetét! Nem hagyományos körülmények között, kicsit módosított menetrenddel, de ELKEZDŐDIK A TANÍTÁS!

FELSOROLNÁM A LEGFONTOSABB TUDNIVALÓKAT:

• Iskolába csakis egészséges tanulók jöhetnek, lázas, náthás, beteg diákoknak otthon kell maradniuk!
  • Védőmaszk viselése az iskola épületében kötelelző!
  • A járványvédelmi intézkedéseket (kézmosás, fertőtlenítés, távolságtartás) mindenkinek be kell tartania.
  • A tanórák 30 percesek.
  • Az alsósok reggel 7,30-től 10,15-ig tartózkodnak az iskolában, napi 4 órával.
  • A felsősöknek 10,20 órakor kezdődik az oktatás, számukra 5, 6, vagy 7 rövidített órát tartunk, az utolsó óra 15,10-kor fejeződik.
  • Mindazokat a tanítási egységeket, amelyek nem férnek a napi órarendbe, onlajn továbbítjuk.
  • Augusztus 31-én, hétfőn, SZÜLŐI ÉRTEKEZLETEKET tartanak az osztályfőnökök, ahol a szülőknek nyilatkozniuk kell, miszerint beleegyeznek a tanítás ilyen menetrendjébe.
  • Szeptember 1-től, a szülők személyesen nem tartózkodhatnak az iskola területén! Telefonon, emailben leszünk velük kapcsolatban.
  • Iskolai kirándulásokat, sportrendezvényeket, ünnepségeket egyenlőre nem tervezünk.
  • Az elsős tanulókat és szüleiket CSÜTÖRTÖKÖN, AUGUSZTUS 27-ÉN várjuk az iskolába, a következő időpotokban: - HAJDÚJÁRÁSON: 10,00 ÓRÁRA, KIRÁLYHALMÁN 10,45-RE, NOSZÁN 11,30-RA – ezekben az időpontokban osztjuk ki a MNT tanszercsomagjait és az iskolatáskákat.
  • Amennyiben bárkinek kérdése van, az osztályfőnök és jómagam is állunk rendelkezésükre!
  • Kérdéseiket, észrevételeiket a hétfőn sorra kerülő szülői értekezleten személyesen is feltehetik! A szülői értekezlet pontos időpontjáról az osztályfőnökök értesítik Önöket!
  • A diákbusz menetrendjét és a részletes órarendet tanulóink kedden, szeptember 1-én, az első tanítási napon kapják meg.

Bízom benne, hogy sikerült röviden, érthetően összefoglalnom az iskolakezdéssel kapcsolatos legfontosabb tudnivalókat!

Egészséget, kitartást és kölcsönös bizalmat kívánok az új iskolaévben!

Tisztelettel: Szűcs Anna, igazgatónő

Elérhetőségeink: