A Petöfi Sándor Általános Iskola csapata mérközött a Csizmár Zsolt vezette Champions szabadkai csapat ellen. Legelöször a champions rugta az elsö gólt, igy ment mig az álás 3-1 volt a champions javára. Nagyon erös volt a küzdelem, a focisták között csak úgy izzott a levegö. A tornatanár a legjobb focistákat állította fel a pályára akik mindent megtettek azért, hogy gyözelmet hozzanak az iskolának. De a champions nagyon erös volt és egymás után rugta a gólokat, de persze ök fojton edzenek ezért voltak elönyben. A félidökor az edzök megbeszélést tartotak, hogy milyen cseleket és praktikákat vessenek be, hogy elönyre tegyenek szert. Ezután a mieink keztek erösödni és több gólt rugni, de a champions még mindig vezetett. Eljött a játék vége és a mieink akármilyen hősiesen játszottak vesztettek, tehát a szabadkai champions nyert. A végsö állás 17-8 lett. A játék után a vendég focistákat megvendégeltük egy meleg teával.