Tisztelt Szülők, kedves Gyerekek!

A 2021-es esztendőben mindenkinek jó egészséget, boldogságot, boldogulást kívánok! A hosszúra sikeredett téli szünidő végén köszöntelek benneteket! Mindannyian azt várjuk, hogy visszatérhessünk a normális kerékvágásba, az onlajn oktatásnak búcsút mondhassunk és elfelejthessük ezt az abnormális életet, amit a világjárvány okozott! Sajnos itt még nem tartunk, de hétfőn kezdődik az iskola!

Január 18-tól egyenlőre csak a szeptemberi munkarendhez térünk vissza, nem a sok éve megszokott iskolai életünkhöz!

Hétfőn tehát, személyesen is találkozunk, az alsósokkal reggel 7,30-kor, a felsősökkel pedig 10,15-kor. A tanítás a szeptemberi órarend szerint történik, amit megtalálhattok az iskola honlapján!

Az utazók a megszokott időpontban és helyszíneken várhatják az iskolabuszt!

Továbbra is 30 perces órákat tartunk, és fokozatosan be kell tartani az egészségügyi előírásokat ( maszk, kézfertőtlenítés, távolságtartás)!

Kellemes hétvégét és sikeres iskolakezdést kívánok!

Szűcs Anna igazgatónő