Megtisztelő feladattal bízta meg iskolánkat az Oktatási minisztérium, versenyeket szervező testülete. Mi lehettünk házigazdái a községi sakkversenynek. Lázasan készülődtünk, szervezkedtünk hiszen több száz sakkozni szerető, szabadkai és környékbeli diák és tanár látogatott el hozzánk ezen a napon. Nálunk, ezen a napon volt a hagyományos farsangi utcai felvonulás és buli. Miközben tanulóink, a hajdújárási művelődési házban űzték a telet, megérkeztek iskolánkba a sakkverseny résztvevői. A rendezvény zökkenő mentesen, jó hangulatban zajlott. Külön köszönet jár Jeszenszki Tibor tanár úrnak, aki a verseny szakmai részét irányította. Bízom benne, hogy vendégeink tudással, tapasztalatokkal és sok szép élménnyel távoztak tőlünk a nap végén!

Bilten