Tisztelt hölgyeim és uraim, kedves diákok!

Szeretettel köszöntöm minden kedves vendégünket, nemzeti ünnepünk és iskolánk felújított tetőszerkezetének ünnepélyes átadása alkalmából!

  Külön köszöntöm Nyilas Mihály tartományi oktatási titkár urat, A MNT elnökét Hajnal Jenő urat, Horvát Timea alpolgármester asszonyt, Szabadka város elöljáróit, HK képviselőit, kedves diákjainkat, tanárainkat, a sajtó képviselőit!!

A mai napon találkozik a múlt , a jelen és a jövő! Megemlékezünk a 48-as szabadságharc hőseiről, koszorúzunk, lerójuk kegyeletünket iskolánk névadója előtt!  Átadjuk rendeltetésének a felújított tetőszerkezetet, hiszen bízunk a jövőben, hisszük hogy nagyon sok kisdiák fogja koptatni az iskolapadot. Mindannyiunk számára fontos bölcsességet továbbít a kopjafa felirata! A múlt hibáitól, a széthúzástól, az egymásnak feszüléstől próbál megóvni minket, a mai és a jövő nemzedékeket!

  „HA A MAGYAR IS ELHAGYJA A MAGYART, NEM LESZ AKKOR OLYAN AKI VELE TART. ÚGY ELTŰNIK, MINT ÉGBŐL A CSILLAG, HA A SÖTÉT FELHŐK RÁBORULNAK.

Ismételten köszönjük erdélyi nemzettársainknak, valamint Maurer Oszkár hajdújárási borásznak azt, hogy ennél a kopjafánál róhatjuk le kegyeletünket iskolánk névadója és nemzetünk nagyjai előtt!

Tekintsék meg a képeket Képek

 

Tisztelt hölgyeim és uraim, kedves diákok!

Szeretettel köszöntöm minden kedves vendégünket, nemzeti ünnepünk és iskolánk felújított tetőszerkezetének ünnepélyes átadása alkalmából!

  Külön köszöntöm Nyilas Mihály tartományi oktatási titkár urat, A MNT elnökét Hajnal Jenő urat, Horvát Timea alpolgármester asszonyt, Szabadka város elöljáróit, HK képviselőit, kedves diákjainkat, tanárainkat, a sajtó képviselőit!!

A mai napon találkozik a múlt , a jelen és a jövő! Megemlékezünk a 48-as szabadságharc hőseiről, koszorúzunk, lerójuk kegyeletünket iskolánk névadója előtt!  Átadjuk rendeltetésének a felújított tetőszerkezetet, hiszen bízunk a jövőben, hisszük hogy nagyon sok kisdiák fogja koptatni az iskolapadot. Mindannyiunk számára fontos bölcsességet továbbít a kopjafa felirata! A múlt hibáitól, a széthúzástól, az egymásnak feszüléstől próbál megóvni minket, a mai és a jövő nemzedékeket!

  „HA A MAGYAR IS ELHAGYJA A MAGYART, NEM LESZ AKKOR OLYAN AKI VELE TART. ÚGY ELTŰNIK, MINT ÉGBŐL A CSILLAG, HA A SÖTÉT FELHŐK RÁBORULNAK.

Ismételten köszönjük erdélyi nemzettársainknak, valamint Maurer Oszkár hajdújárási borásznak azt, hogy ennél a kopjafánál róhatjuk le kegyeletünket iskolánk névadója és nemzetünk nagyjai előtt!