Szombaton délután kísértük ki ballagó nyolcadikosainkat!

Az idénis, mint ahogy minden évben, igyekeztünk felejthetetlenné tenni ezt a napot azok számára, akik kilépnek a nagybetűs életbe. Hajdújáráson kezdtünk, hálaadó szentmisével, majd következett az ünnepi műsor, az iskolakertben. A királyhalmi ballagás is hasonló forgatókönyv szerint zajlott. Nagyon megható volt, amikor diákjaink, szüleik kíséretében, végigsétáltak a falun, énekelve a “Ballag már a vén diák….”-ot.

Az ünnepi műsor végén dicsérő okleveleket és ajándék könyveket osztottunk ki legjobb tanulóinknak!

Legjobb szavalóink:  Solymosi Szabolcs( Királyhalom) és Engi Szebasztián (Hajdújárás) – könyvjutalmat kaptak

Legjobb sportolóink:  Nagy György Anikó (Hajdújárás) és Danics Áron( Királyhalom) egy –egy kézilabdával térhettek haza

A idei iskolaév legsikeresebb versenyzői:  Nagy György Anikó, Nagy György János és tanáruk Arnold Róbert, szintén értékes könyvjutalomban részesültek.

Két VUK-DÍJAT és két KÜLÖNDÍJAT osztottunk ki:  Nagy György Anikónak (Hajdújárás) és Vukovity Krisztinának( Királyhalom)

Dobó Márk ( Királyhalom) kiemelkedő tanulmányi eredményéért és a versenyeken szerzett elismerésekért részesült értékes jutalomban.

A 2011/12-es évfolyam LEGJOBB TANULÓJA: NAGY GYÖRGY ANIKÓ – SZÍVBŐL GRATULÁLUNK!

KÖSZÖNJÜK MINDAZOKNAK, AKIK RÉSZTVETTEK A MŰSOR SZERVEZÉSÉBEN, A KIVITELEZÉSBEN!

KÖSZÖNJÜK A SZÜLŐKNEK A BALLAGÁSI BULI MEGSZERVEZÉSÉT!

Kedves Nyolcadikosainknak most már egyetlen fontos feladatuk maradt, készülni az érettségire és bejutni az áhitott középiskolába! EHEZ KÍVÁNUNK SOK SIKERT, KITARTÁST, SZERENCSÉT!

IMG_1426-r

Kattints a képre!